6 Ocak 2017

Köşe

yıllar önce kendimi çok kötü hissettiğim bir gün, üzerine hiç düşünmeyerek kardeşimin odasına gitmiş, o, bilgisayarda oyun oynarken yatağının köşesine yatmıştım. tek bir söz söylemeden yatağın köşesinde iyice ufalmış, kendime sarılmış öylece uzanmıştım. o ve ben aynı odada farklı köşelerde sadece var olmaya devam etmistik, daha fazlasına da ihtiyacım yoktu. sanırım hayatımda en huzurlu hissettiğim anlardan biriydi. hala mutsuzdum ama korkmuyordum, sanki üzerimden bir yük kalkmıştı, sanki yeniden nefes almaya başlamıştım.

2 yorum:

bos dedi ki...

Ne güzel yazmışsın.Ben de benzer duyguları ifade etmek istedim dün gece birine galiba,sanırım beceremedim.Tıkanıyorum,anlatamıyorum içimdekileri.Gerçi ben de bilmiyorum ki ne anlatmak istediğimi...

wcr1m4tppc dedi ki...

The Wild Casino was launched a long time|a very long time} ago and has come a long way by now. It is a great bitcoin playing web site, and it revived the concept of on-line games and those with crypto 원 엑스 벳 playing. You get greater than 300% return or profit on every deposit and an extra 300 free spins. Also, mBit is 100 percent secure and secure to use because it only offers in crypto trading and uses the latest technologies. All in all, it's a well-built on-line playing web site that accepts selection of|quite a lot of|a wide range of} coins and could be performed on each desktops and mobiles.