29 Nisan 2011

Bir Cuma Gecesi Planı
Bu akşam için planım bu birbirinden munis iki filmi izlemek. Uzun zaman sonra canım film izlemek istediği için de kendimi kırmayacak ve cuma gecesini film gecesi yapacağım. Tabi bundan bize ne diyorsanız da bi yerde haklısınız. Ben kendi tarihime not düşüyorum sadece; hayatımdaki en ilginç şeylerden birinin cuma akşamı iki film üst üste izlemek olması da güzel bir detay sanki. Hoş yani, mesela bugün saatlerce kraliyet düğününü izlediğim de doğrudur. Öyle boş bir hayat öyle boş bir kafa. Fena sayılmaz gene de. Bir de Kate pardon yeni adıyla Katherine pek hoş olmuş, ben ki kabarık gelinlikten tiksinirim kadın onun bile güzel halini bulmuş da giymiş. Bu bile tek başına o kadar önemli ki prenseslik müessesesinde öyle böyle değil. Ben prenses olacak olsam ilk önce dikkat edeceğim şey -tabi ki düzgün el sallama becerisinden sonra- giydiğime taktığıma bakmak olurdu. Zaten başka da işlevi olmayan bir pozisyon, birileri ne giydiğine nasıl gülümsediğine ve nasıl el salladığına bakıyor. Hani her öğün yemekten önce kıyafet değiştirme zorunluluğunu saymazsak çok kebap iş. Neyse gene nerden nereye. Ha söylemeden edemeyeceğim letters to juliet'de gael garcia bernal oynuyormuş. Çok özlediydik kendisini. O da Bill Murray'dan sevimli olmasın pek can bir arkadaşımız. Nerden geliyorsa bendeki bu samimiyet orasını hiç bilemiyorum. Neyse ben huzurlarınızdan ayrılıyor ve önce çıtır çerez niyetine birkaç (7-8) bölüm Friends izliyorum sonra da gelsin filmler.

4 yorum:

modafobik dedi ki...

Sper plan valla bunları yarın yani Pazar için uygulayabiliriiiiim! :)

gokciii dedi ki...

valla uygula, çok güzel oluyor ben bir de bunlara ek olarak the young victoria'yı izledim. dün hazır monarşiye boğulmuşken devamını getireyim dedim =) on numara film olmuş o da. içim dışım kraliyet şu anda ama yılmıyorum ve the queen'i de bugün izliyim diyorum =)

Sam Scarlet dedi ki...

Hehe coşmuşsun :) Sen izlediysen iyidir iyi ben de sarayım bi ara bu filmlere, ayrıca dipnot düşüp mim'in olduğunu belirtmek isterim :)

gokciii dedi ki...

mimi gördüm yazacağım en kısa zamanda =)